Flexidium 400

9 lipca 2018

Sprawne mocne stawy to odgrywają bardzo istotną rolę w codziennym funkcjonowaniu człowieka. Chodzimy, wykonujemy setki innych czynności dziennie, które ”zmuszają do pracy” naraz kilka , a nawet kilkadziesiąt stawów.

Osoby, które odczuwają bóle stawów skarżą się nie tylko na dolegliwości bólowe, ale także na niższy  komfort życia spowodowany utrudnieniem bądź niemożnością zrobienia niektórych czynności. Przyczyn problemów ze stawami jest bardzo wiele, np.: zbyt mała  aktywność fizyczna, za duża aktywność fizyczna, nadwaga, wady postawy i niektóre choroby metaboliczne. kłopotom ze stawami można zapobiegać dbając o kondycję fizyczną i utrzymując odpowiednią wagę ciała.  Niezwykle istotne jest unikanie nadwagi, ponieważ większe obciążenie kości może skutkować zwyrodnieniem stawów.

Waga ciała mieszcząca się w granicach normy ułatwia podejmowanie aktywności fizycznej.  Z kolei  uprawianie sportu, czy choćby proste ćwiczenia i spacery pozytywnie wpływają na stawy i kręgosłup, zmniejszają częstotliwość  dolegliwości bólowych, ułatwiają samo naprawianie się uszkodzonych stawów.

Na schorzenia stawów zapadają najczęściej pacjenci po 50 roku życia, choć zdarzają się przypadki, że chory jest w młodszym wieku. Obecny styl życia sprzyja chorobom stawów. W przypadku osteoporozy lub zaawansowanego zwyrodnienia stawów konieczne jest leczenie pod okiem lekarza i rehabilitanta, którzy dobiorą metody leczenia w zależności od stanu zdrowia danej osoby. Część osób, którym udało się wyleczyć bóle stawowe uważa, że osiągnęły cel, bo stosowały suplementy diety na stawy mające składniki budulcowe. Podstawowym elementem suplementów jest kolagen, który uczestniczy w regeneracji chrząstki stawowej , poprawia jej wytrzymałość i elastyczność. Przyjmowanie kolagenu ma olbrzymie znaczenie w profilaktyce schorzeń ze strony stawów. Polecanym przez wiele osób środkiem leczniczym jest Flexidium 400. Jest bardzo skuteczny.

Osoby, które stosowały go  zauważyły, że już po kilku dniach przestały odczuwać bóle stawowe lub dolegliwości były znacznie mniejsze.

Działanie suplementu oparte jest na składnikach naturalnych, takich jak : kolagen, selen, cynk, kwas askorbinowy, kwas hialuronowy . W Flexidium 400 został użyty rybi kolagen, który charakteryzuje się  najlepszą wchłanialnością. Kwas hialuronowy jest składnikiem mazi stawowej, odpowiadającym za ochronę i  odżywianie chrząstki. Dodatkowo zmniejsza tarcie między chrząstkami. Cynk jest odpowiedzialny  za prawidłowy stan kości, a jego niedobory powodują ból stawów i problemy z poruszaniem się . Braki selenu w organizmie skutkują większym ryzykiem zwyrodnienia kolanowego stawu. Ważną informacją jest to,że kolagen w największej ilości występuje w skórze, stawach, zębach, mięśniach, paznokciach i włosach. Jest określany białkiem młodości. Wraz ze spadkiem jego poziomu zaczynają się w organizmie procesy starzenia.

Niewłaściwe odżywianie się, zwłaszcza dieta bogata w cukier i oparta na produktach głęboko przetworzonych powoduje znaczy spadek kolagenu i braki składników odżywczych.

Kolagen chroni żołądek i wątrobę, nawilża i ujędrnia skórę oraz chroni organizm przed toksynami i drobnoustrojami. Najlepszy jest rybi kolagen. Do wyboru są kolageny wieprzowe i wołowe.  Ze względu na oczekiwania  społeczne i duże zapotrzebowanie na kolagen roślinny naukowcy opracowują kolagen pozyskiwany z roślin. Kolagen jest głównym składnikiem chrząstki, więc systematyczne stosowanie Flexidium 400  regeneruj stawy i zwiększa nich ochronę przed uszkodzeniami w przyszłości.

Zanim zakupi się suplement kolagenowy trzeba przeczytać na jego skład. Na rynku i nawet w aptekach sprzedawane suplementy, w których mimo nazwy „kolagenowe” tego bezcennego składnika tam nie znajdziemy. Takie suplementy są jedynie podróbkami, które na pewno nie pomogą pacjentom cierpiącym z powodu bólu stawów.

Oszustwa wytwórców spowodowane są dużym zainteresowaniem produktami kolagenowymi. Flexidium 400 zawiera właściwą dawkę kolagenu niezbędnego do odbudowy i ochrony stawów.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *